KONST / Ramar / Ram 5577641
nr 557 7641
Ram
1800-tal, 68x58
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 december 2008
kl 18:06:31
7/12 22:46:28
350 kr
8/12 17:15:19
Tilgman Keramik